نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل لاغر بودن و رژیم چاقی

3387
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7534
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل لاغر بودن و رژیم چاقی

مشخصات: مذکر،هجده ساله ،وزن 55 قد 171
    من کلا از ابتدای زندگی لاغر مردنی بودمو بدترکیبو تیپ
    یه بردادرم دارم که به رقم این که چار پنج سال از من کوچیک تره ولی یه سانت بلند تر و 15 کیلو هم سنگین تره :| !!! این از بچگی همینطوری میخورد! یعنی روزی سی کیلو مواد غذایی مصرف میکردو بدون اغراق میگم نزدیک دو لیتر شیر میریخت پایین! :|
    (
    کلا
    خانواده
    پدری ما زیاد خوش تیپو درشت اندام نیستن ولی این اینطوری شده که البته در خانواده مادری این قضیه وجود داره! ولی من فک نمیکنم این چیزا ملاک باشه و تغذیه خود ادم نقش داره! منم تغذیم خرابه وو کلا زیاد چیز خاصی مصرف نمیکنم!دلیل هم داره اینه که اشتها ندارم! حس میکنم معدم اندازه جیب شلوارای جین کوچیکه :| نمیتونم بریزم پایین جا نداره حالا هرطوری سعی کنم اوق نزنم بازم نمیشه
    )

بعد این موضوع که چرا اینقدر بیزورو نزارم منو خیلی ازار میداد و هرجا فرصتی میشد پیش هر دکتری میرفتم بهش میگفتم این دردمو ولی اکثرا عمومی بودن و منم برا سرماخوردگی میرفتم پیششونو کناشر اینو مطرح میکردم و کلا خیلی بها نمیدادن تا این که یکی دو ماه پیش یه روز که تهوع داشتم رفتم پیش یه دکتری بعد این مسئلمم کنارش بهش گفتم اونم یه بررسی کرد گفت اره حجم بدنتم کمه وو خلاصه ازمایش مدفوع و خون نوشت! حالا من بعد دو ماه بهش مراجعه نکردم که تشخصیص مرض بده چون اون پزشک عمومنی بود و من میخوام تحت نظر یه پزش متخصص یا فوق تخصص باشم نه عمومی!مث یه متخصص تغذیه یا همچین چیزی!حالا باید چیکار کنم بنظرتون؟ برم پیش کی؟ برم پیش همین یارو عمومیه ؟ یا برم پیش یه متخصص؟
    سراین قضیه الان چند وقته بلاتکلیفم و میخوام زودتر مراجعه کنم بهش چون یارو دکتره گفت تا چند سال دیگم میتونم سعی در داشتن قد بیشتر بکنم .. لامصب من چند ساله شبا تا صب بیدارم و کلا رشد هم نداشتم :| بیچاره شدم
    (( چطوری قدی رو که اینطوری از دست دادم چجبران کنم ؟ راه داره؟ دوستان سریع تر بگید برم پیش کی تا دیر نشده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : برا لاغری و کم بود حجم بدنو این جان نزارم کجا برم؟

فک میکنم به سوخت و ساز بدن برمیگرده بعضی ها هستن اب هم میخورن چاق میشن

بعضی ها هم هرچی میخورن چاق نمیشن

در هر حال فک میکنم بری پیش متخصص تغذیه بهتر باشه

امیدوارم سایر دوستان بیشتر و بهتر کمکت کنن

موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : برا لاغری و کم بود حجم بدنو این جان نزارم کجا برم؟

خب معلومه برین پیش متخصص.

در ضمن یه پیشنهاد کوچولو...
    منم خیلی بی اشتها بودم.برا همین عکس غذاهای مختلف.. که خیلی قشنگ تزعین شده بودن رو .یا یه نوع غذا رو از اینترنت میگرفتم نگاه میکردم..یکی دو روزه اشتهام خیلی باز شد.امتحان کنین.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل لاغر بودن و رژیم چاقی

نقل قول نوشته اصلی توسط zion نمایش پست ها
    مشخصات: مذکر،هجده ساله ،وزن 55 قد 171
    من کلا از ابتدای زندگی لاغر مردنی بودمو بدترکیبو تیپ
    یه بردادرم دارم که به رقم این که چار پنج سال از من کوچیک تره ولی یه سانت بلند تر و 15 کیلو هم سنگین تره :| !!! این از بچگی همینطوری میخورد! یعنی روزی سی کیلو مواد غذایی مصرف میکردو بدون اغراق میگم نزدیک دو لیتر شیر میریخت پایین! :|
    کلاخانوادهپدری ما زیاد خوش تیپو درشت اندام نیستن ولی این اینطوری شده که البته در خانواده مادری این قضیه وجود داره! ولی من فک نمیکنم این چیزا ملاک باشه و تغذیه خود ادم نقش داره! منم تغذیم خرابه وو کلا زیاد چیز خاصی مصرف نمیکنم!دلیل هم داره اینه که اشتها ندارم! حس میکنم معدم اندازه جیب شلوارای جین کوچیکه :| نمیتونم بریزم پایین جا نداره حالا هرطوری سعی کنم اوق نزنم بازم نمیشه
    بعد این موضوع که چرا اینقدر بیزورو نزارم منو خیلی ازار میداد و هرجا فرصتی میشد پیش هر دکتری میرفتم بهش میگفتم این دردمو ولی اکثرا عمومی بودن و منم برا سرماخوردگی میرفتم پیششونو کناشر اینو مطرح میکردم و کلا خیلی بها نمیدادن تا این که یکی دو ماه پیش یه روز که تهوع داشتم رفتم پیش یه دکتری بعد این مسئلمم کنارش بهش گفتم اونم یه بررسی کرد گفت اره حجم بدنتم کمه وو خلاصه ازمایش مدفوع و خون نوشت! حالا من بعد دو ماه بهش مراجعه نکردم که تشخصیص مرض بده چون اون پزشک عمومنی بود و من میخوام تحت نظر یه پزش متخصص یا فوق تخصص باشم نه عمومی!مث یه متخصص تغذیه یا همچین چیزی!حالا باید چیکار کنم بنظرتون؟ برم پیش کی؟ برم پیش همین یارو عمومیه ؟ یا برم پیش یه متخصص؟سراین قضیه الان چند وقته بلاتکلیفم و میخوام زودتر مراجعه کنم بهش چون یارو دکتره گفت تا چند سال دیگم میتونم سعی در داشتن قد بیشتر بکنم .. لامصب من چند ساله شبا تا صب بیدارم و کلا رشد هم نداشتم :| بیچاره شدم
    (( چطوری قدی رو که اینطوری از دست دادم چجبران کنم ؟ راه داره؟ دوستان سریع تر بگید برم پیش کی تا دیر نشده
    اتفاقا" شما باید در تمام مسیرها خودتون رو چک کنید

مثلا" وجود انگل و یا اینکه ژنتیکی بودن سیستم فیزیولوژیکی بدن شما عامل اینکار باشه

اگر هنوز هم وقت داشته باشید شاید بتونید از طریق هورمون رشد به قدی بلندتر برسید ... تشخیص متخصص غدد لازمه

به هر حال شما در این سن که به بلوغ هم رسیدید بهتره به جای از این شاخه به اون شاخه پریدن کار چک آپ خودتون رو شروع کنید

چون وقت زیادی ندارید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11353
    تشکـر
    21
    تشکر شده 19 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

ای بابا چی بگم والا من دنبال کاهش وزنم همیشه میگم خوشبحال لاغرا.......

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.منم همینطور بودم.به دکتر تغذیه مراجعه کردم.باید زمان غذا خودنتونو درست کنید.بین صبحانه تا نهار دو تا میانوعده.بعد از نهار تا شام دو تا میان وعده دیگه.انگار باید به فاصله هر دو ساعت غذا بخورید حتی اگر شده با حجم کم.نکته بعدی بعد از غذا حتما باید یه چیز شیرین بخورید شده دو تا خرما.چای هم نخورید.صبح حتما یه لیوان ابمیوه یا شربت بخورید.صبحانه شیر نخورید چون شیر خودش کامله و جولوی صبحانه خوردنتونو میگیره.من 10کیلو چاق شدم.
    موفق باشین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد